INFOLINKA02 32 22 10 10

 

 

O firme

 

 

Spoločnosť Etarget, jedna z popredných programatických sietí v strednej a východnej Európe, bola založená v roku 2002. Spolu s tímom skúsených odborníkov sme vybudovali uznávanú reklamnú platformu v 7 krajinách. Spravujeme investície inzerentov a zároveň vytvárame najlepšie finančné podmienky pre publisherov.

 

 

 
Od PPC reklamy k programmatic

Reklamná sieť Etarget vznikla ako platforma pre reklamu spoplatnenú za klik. Za 15 rokov do nášho portfólia postupne pribudli moderné online reklamné formáty ako bannery, video reklama, rich formáty, unikátne možnosti cielenia a mnohé ďalšie. Neustále inovujeme systém a prinášame nové spôsoby, ako efektívne zvyšovať zisk z reklamy.

 

 
Spájame veľkých hráčov na trhu

Etarget je otvorená platforma, ktorá poskytuje okrem vlastnej siete prístup do najväčších globálnych sietí ako Rubicon, Google Display Network, Internet Billboard, Smart Adserver a pod. Našimi významnými technologickými partnermi sú tiež AppNexus a Sizmek. Výsledky kampaní sú transparentné vďaka meraniu najväčšej výskumnej agentúry v regióne Gemius.

 

 

Riadime nadnárodné kampane v regióne strednej a východnej Európy Nájdete nás na týchto trhoch: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Chorvátsko, Srbsko, Rumunsko a Bulharsko. Spravujeme nadnárodné kampane so zásahom vo viacerých krajinách a radíme klientom z iných častí sveta, ako osloviť ľudí online reklamou v našom regióne.
Lead more about Etarget International in English here.
Spojte sa s nami


Kontakt

ETARGET SE Pribinova 25 811 09 Bratislava IČO: 35 807 113 IČ DPH: SK2020258757

obchod@etarget.sk

+421 2 32 22 10 10